Avaya on püsinud 13 aastat liidrite positsioonis „Gartner Contact Center 2013“ turuuuringu raportis

Home » Blogi ja Uudised » tootjad » Avaya on püsinud 13 aastat liidrite positsioonis „Gartner Contact Center 2013“ turuuuringu raportis

Garnteri hinnangul on Avaya oma tooteportfelli hästi positsioneerinud ja need on jätkusuutlikud ning Avaya omab üle 35% kõne- ja kontaktikeskuse turuosa.

AVAYA ON PÜSINUD 13 AASTAT JUHTIVAL POSITSIOONIL.

Aastal 2012 tõi Avaya turule ühtseks lahenduseks integreeritud Elite Contact Center lahenduse, mis sisaldab ühendatult kõiki kõnekeskuse omadusi, mis on nüüd täielikult saadaval ka muude suhtluskanalite (e-mail, chat, tagasihelistamine, kõnede ruutimine, telemarketing, integreerimine, iseteenindus, jne.) kasutamisel. Eraldi ära märkimist leiab palju kiidetud ning väga suures mahus kasutusel olev Call Management System ehk statistika raportite mootor, mille toetust on laiendatud muudele kanalitele.

Kõik lahendused on saadaval ka virtuaaliseerimiskeskkonna jaoks, mis tõstab lahenduse töökindluse ja kasutusele võtmise lihtsuse teistest tootjatest peajagu kõrgemale tasemele.

Avaya hoiab tänaseni väga suurt turuosa kõne- ja kontaktikeskuste turul, seda nii rahalise käibe kui ka kasutajate arvu poolest. Mõlemas kategoorias on ülemaailmne turuosa on üle 35%. See näitab otseselt Avaya lahenduste stabiilsust ning klientide rahulolu.

Gartner_Magic_Quadrant_2013_Call_Centers

Gartneri Contact Center 2013 raport on loetav siit.

http://www.avaya.com/usa/case-for-avaya/industry-acknowledgment/avaya-positioned-as-a-leader-by-gartner-in-magic-quadrant-for-contact-center-infrastructure-for-13th-consecutive-year

Leave a Comment