Soodne konverentsikaamera Logitechilt

Home » Blogi ja Uudised » kaamerad » Soodne konverentsikaamera Logitechilt

Soodsate, kuni 10 inimest mahutava koosolekuruumi videokaamerate valik on olnud olematu. Uus USB-koosolekukaamera koos kõlar-mikrofoniga muudab seda olukorda.

Minevikus on videokonverentsi korraldamine põhjustanud rohkelt muresid korraldajatele, osalejatele ja ka tehnilisele personalile. Head lahedused olid pikka aega kallid ning keerulised. Logitechi sõnul ei võimalda 95% nõupidamisruumidest siiani videokoosolekute läbiviimist.

Logitechi eesmärk on oma uue ConferenceCam CC3000 kaameraga muuta olukorda väikese ja keskmise suurusega koosolekuruumides. See kaamerakomplekt võimaldab saada ruumidesse soodsa ja toimiva videokonverentsi esmase valmiduse. CC3000 kaamera koos kõlar-mikrofoniga on mõeldud kuni 10-st inimestest koosnevale töögrupile. Kaamera omadused on järgmised:

Carl Zeissi 90 kraadine lainurkobjektiiv koos 10x suurenduse, 260 kraadise pöördenurgaga. Need parameetrid võimaldavad teha lähivõtteid, esitleda üksikasju paberkandjalt kui ka suunata kaamera tahvlile.
Kõlar-mikrofonil on taustamüra ning kajaeemaldus ja see loob kuni 3-meetrise raadiusega mikrofoni “leviala”.
“ära jalutamise” eest saab seadmeid kaitsta Kensington-lukuga.
Kaamera ühildub erinevate videolahendustega, milleks on Lync, Jabber, WebEx, Avaya, Vidyo ja Skype. Logitech CC3000 on integreeritud Vidyo seadmetesse. Kaamera ühildub Windows ja Mac arvutitega USB-juhtme ning nutitelefonide ja tahvelarvutitega Bluetooth ja NFC-abil.

Logitech-CC3000e-large

Leave a Comment