Avaya on liidrite positsioonis – „Gartner Magic Quadrant for Contact Center 2012“ turuuuringu raportis

Home » Blogi ja Uudised » tootjad » Avaya on liidrite positsioonis – „Gartner Magic Quadrant for Contact Center 2012“ turuuuringu raportis

Garnteri hinnangul on Avaya oma kõnekeskuste tooteportfelli hästi positsioneerinud ja tooted on jätkusuutlikud.

AVAYA on Gartneri ruudustikus juhtival positsioonil

Liidrite pakutavaid kõnekeskusi iseloomustavad suur töökindlus ja lahenduste pikk elutsükkel, komponentide lai tooteportfell, teenuste ja tarnete suur geograafiline katvus, oluline turuosa ja selge visioon sellest, kuidas kõnekeskused muutuvatest vajadustest lähtuvalt arenevad ning tõestust leidnud tulemused rakendatud kõnekeskuste kasutajatel. Liidrid ei pruugi pakkuda parimat lahendust igale üksikule kliendi vajadusele, kuid üldiselt on nende tooted tugevad ja hankija jaoks madala riskitasemega ning sageli leidub lahendustest erandlikke ja eristuvaid võimalusi.

Avaya Aura Call Center Elite toetab keskmise suurusega ja suuri telefoniteenustele orienteeritud kõnekeskusi. Avaya Aura Contact Center (AACC) ja Customer Experience Management Suite on keskmise suurusega ettevõte multimeediat toetav kõnekeskuse lahendus, mille abil saab lisada multimeedia võimalusi ka olemasolevates või uutes Avaya Aura Call Center Elite telefoniteenustel põhinevates kõnekeskustes. Avaya kõne- ja kontaktikeskuse pakkumist tasub arvesse võtta, kui on vajadus nii lihtsate kui keeruliste klienditeeninduse süsteemide ülesehitamisel rakendada lahendusi, mis sisaldavad mitmeid parimaid arendusi kõnekeskuste valdkonnas.

Gartner_Magic_Quadrant_2012_Call_Centers

Gartneri uuring asub siin. (avalik kuni september 2013)

Leave a Comment