Oops...
Slider with alias kokous24 cisco not found.
Cisco partner

Cisco partner

Cisco for Kokous24 videokonverentsiseadmed

Cisco SX10 for Kokous24Cisco SX10

Cisco SX10 for Kokous24 on kõik-ühes-seade, mis sobib suurepäraselt väiksemasse koosolekuruumi ning vastab ka kõige nõudlikuma kasutaja vajadustele. Kasutusele võtuks ei kulu üle 10 minuti.

Cisco SX20 for Kokous24
kokous24-cisco-speaker-track

Cisco SX20

Cisco SX20

Cisco SX20 for Kokous24 on võimas videokonverentsiseade, mida sobib kasutada keskmise suurusega ja sellest suuremates koosolekuruumides. Seade saab hakkama nii ühe kui ka kahe TV-ekraaniga, kuvades ühele osalejad ja teisele esitluse. Seadme juurde on võimalik koosolekuruumile sobilik kaamera, kas 4x või 12x zoomiga.

Cisco Spark Room
Cisco Spark Room

Cisco Spark Room

Cisco Spark Room ja Plus Kit

Cisco Spark Room on tipp-taseme seade, mis sobib peaaegu kõikidesse koosolekuruumidesse ning esindab tehnoloogia uut põlvkonda. Seade sisaldab sõltuvalt mudelist ühte või nelja 5K Ultra HD kaamerat, mis kasutavad hääl ja näotuvastust rääkija ja osalejate kadreerimiseks. Seade toetab 4K Ultra HD TV-ekraane.

Lisa koosolekutele Mugavust, Täpsust ja Selgust

Kokous24 Calendar for Cisco
Kokous24 Calendar for Cisco

Kokous24 Calendar for Cisco

Kokous24 Calendar for Cisco kalendri-integratsioon lihtsustab koosolekuga liitumist. TV-ekraanile ja juhtpaneelile kuvatakse info algavast koosolekust ning osalejal jääb ainult vajutada nupule “Liitu“.

Cisco Touch
Cisco Touch

Cisco Touch

Cisco Touch on kõigile nutitelefonidelt tuttav kasutajaliides, mis teeb seadme kasutamise mugavaks. Puudutuse kaugusel on koosolekuga liitumine, lahkumine, salvestus ja teised funktsioonid.

Cisco Proximity
Cisco proximity

Cisco Proximity

Cisco Proximity võimaldab traadita ühenduse kaudu nutitelefoni ja arvutiga juhtida videoseadet, edastada ning vastuvõtta esitlusi.

Cisco Presenter Track

Cisco Speaker Track

Jäta meelde
Soodne alustada
Lihtne kasutada
Kõik saavad osaleda
Igapäevane kasutaja
Ka keerulisemad teemad saab läbi arutada, sest võrreldes telefonikõnega pole videokohtumiselt võimalik ära hiilida ning on näha, kas ollakse kaasatud või hajevil. Soovitan proovida!
Tarmo Kaljumae