Oma arvuti on parim videokonverentsi seade 

Oma arvuti on parim videokonverentsi seade

Isegi soodsa hinnaga arvutites on piisavalt võimsust, et näidata väga hea kvaliteediga videopilti ning jagada dokumente. Arvutile veebi- või koosolekukaamera lisamisel saab teoks esinduslik videokonverentsi lahendus, mida saad kasutada liikluskeerisesse minemata. Meie poolt pakutavad lahendused töötavad Windows, MacOS ja Linux-arvutites.

Arvuti ja kaamera koosolus koos kahe ekraaniga sobib ka kõrgete nõudmistega kasutajale. Võimekam arvuti koos hea kaameraga suudab edastada Full HD kvaliteediga videopilti. Arvuti koos veebikaameraga on sobilik lahendus ühe või ka 2-3 inimesest koosnevale töörühmale. Lisades arvutile uusima Logitech koosolekukaamera, mahub pildile juba kuni 10 inimesest koosnev grupp.

Arvuti võimekus lubab tänapäeva nutiseadmetest parema pildi, rohkem osalejaid kaamera ees ning pakub suuremat ekraani. Arvutist saab samaaegselt teiste osalejate kuvamisele jagada dokumente.

Kutse saatmine
Liitumine koosolekuga
Ekraanipildi jagamine
Jagatud materjali vaatamine
Esitlusele märkmete tegemine
Sobiv kõlar-mikrofon
Head kaameraid

Kutse saatmine

Kutse kohtumisele saadetakse tavalise kalendrikutsena e-maili teel Gmailist, Microsoft Outlookist või otse veebi-browserist. Kutse sisaldab endas osalemisjuhendit.

Lihtne osaleda

Ei vaja kasutajalt arvuti osas eriõigusi. Osalema pääseb mõne hiire klikiga. Videokoosolek avaneb otse veebibrowseris.

Ekraanipildi jagamine

Terve ekraanipildi või konkreetse programmi jagamine teistele. Kahe ekraani kasutamisel saab jagatud dokumendi tõsta teisele ekraanile.

Videokonverentsi- ja koosolekukaamera koos kõlar-mikrofoniga

 

Logitech 3000

Logitech-ConferenceCam-cc3000e-540
Tehniline info kaamerast