Silver Partner

Silver Partner

Avaya Contact Center

Kõnekeskus

Kõnekeskus on laiendatud võimekusega telefonisüsteem, mis teab kellele ning millise viitega telefonikõned ühendada. Avayale süsteemile on alati teada, kes on töötajatest vaba vastama ning kellel neist ka vastavad oskused.

Business Advocate

Paljude teenindajate ning suure valiku teenusliinide korral on mõistlik lasta Avayal ise otsustada, millised helistajad saavad kohe liinile ja kes pannakse ootele. Business Advocate võimaldab teenindusjuhi sekkumata saada optimaalseid tulemusi tipptundide kõnekoormuste korral.

Automaatne koormuse jaotus – Service Level Maximizer

Mitme teeninduskeskusega firmade jaoks on võimalik lasta Avayal teha otsuseid, kuidas kõned jaotatakse erinevate teeninduskeskuste vahel. Selle kasutamiseks piisab, kui eelnevalt on määratud teenindustasemed ehk kui kiirelt peab kõnele vastama ning kui mitmele kõnele tuleb selle aja jooksul vastata.

Kontaktikeskus

Multimeedia kõnekeskus ehk kontaktikeskus on täiendatud võimekusega kõnekeskus, mille abil teenindatakse lisaks kõnedele ka muid suhtluskanaleid. Näiteks chat, e-mail, videokõned, faksid, jne.

Oskuste põhine teenindamine

Iga teenindaja on oma oskustasemelt erinev ning Avaya on võimeline võtma seada arvesse. Oskusteks määratakse räägitavad keeled, müüdavad tooted, teenused jne. Igale oskusele saab kirjeldada tasemed, mille põhjal Avaya arvestab teenindaja kogemusi – algaja, keskmine, väga hea.

IVR - teadetega valikmenüü

IVR (Interactive Voice Response) on teadetega valikmenüü, mida on lihtne kasutada erinevates teenindusetappides. Helistajale loetakse ette valikud ja ta vastab neile telefoniklahvidele vajutades. Näiteks: kui soovite teenindust eesti keeles vajutage 1, kui soovite vene keeles vajutage 2. IVR valikuid saab kasutada koos andmebaasiga. Andmebaasist leitud info kohaselt jäetakse vahele teated ja küsimused, milliste kohta on helistaja vastused juba eelnevalt salvestatud.